Advance Tabco 93-1-24-18RL Sink, (1) One Compartment
SKU #: 93-1-24-18RL
Description
Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 16"W sink compartment, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboards, 16 gauge 304 stainless steel, 1" adjustable bullet feet, overall 28" F/B x 54" L/R, NSF