Advance Tabco 93-1-24-24R Sink, (1) One Compartment
SKU #: 93-1-24-24R
Description
Regaline Sink, 1-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartment, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 46" L/R, NSF