Advance Tabco FC-1-1824-24R Sink, (1) One Compartment
SKU #: FC-1-1824-24R
Description
Fabricated Sink, 1-compartment, 24" right drainboard, bowl size 18" x 24" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 29-1/2" F/B x 44-1/2" L/R, NSF