Advance Tabco FE-1-1824-24L-X Sink, (1) One Compartment
SKU #: FE-1-1824-24L-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 1-compartment, 24" left drainboard, bowl size 18" x 24" x 14" deep, 18 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, galvanized legs with 1" adjustable plastic bullet feet, overall 29-3/4" F/B x 44-1/2" L/R, NSF