Advance Tabco FS-1-2424-18RL Sink, (1) One Compartment
SKU #: FS-1-2424-18RL
Description
Fabricated Sink, 1-compartment, 18" right & left drainboards, bowl size 24" x 24" x 14" deep, 14 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 29-1/2" F/B x 60" L/R, NSF