Advance Tabco PRC-24-42L Underbar Ice Bin/Cocktail/Bottle Well Bin
SKU #: PRC-24-42L
Description
Prestige Ice Chest, without cold plate, 42" wide, bottle storage rack on right, 89/32 lbs ice capacity, stainless steel construction with foam insulation, 7" backsplash, 25" front-to-back, 11" deep bin, NSF