Advance Tabco PRC-24-60LR-10 Underbar Ice Bin/Cocktail/Bottle Well Bin
SKU #: PRC-24-60LR-10
Description
Prestige Ice Chest, with 10-circuit cold plate, 60" wide, bottle storage rack on left & right, 32/108/32 lbs ice capacity, stainless steel construction with foam insulation, 7" backsplash, 25" front-to-back, 11" deep bin, soda chase provision in top of backsplash, NSF