Advance Tabco PRI-19-30-XD Underbar Ice Bin/Cocktail Station
SKU #: PRI-19-30-XD
Description
Prestige Ice Chest, 30" wide, without cold plate, stainless steel construction with foam insulation, 7" backsplash, 1" drain, 20" front-to-back, 15" deep bin, 121 lbs ice capacity