There are no reviews yet for this product.
| Brand | Alegacy Foodservice Products |
| Thickness | 1" |
| Certifications | NSF |
| Made in | USA |
| Short Side | 13" - 15" |
| Long Side / Diameter | 19" - 24" |
| Color | Blue |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Shape | Rectangular |
| Style | Portable |
| Width (in) | 20.00 |
| Height (in) | 1.00 |
| Depth (in) | 15.00 |
| Weight | 2.67 |
