Cambro 1252SLB250 Stickers (250 Labels)
SKU #: 1252SLB250-SplitCase
Description
Food Rotation Label, 2" x 1.25", White, (250/Roll), Cambro 1252SLB250Food rotation labels, 1.25 in. x 2 in., dissolvable, White, withstands 200F/4 hrs & -40F, leaves no residue, 250/ROLL.