Eagle Group 414-24-1-24L Sink, (1) One Compartment
SKU #: 414-24-1-24L
Description
414 Series Sink, one compartment, 52-3/4"W x 31-3/4"D, 430 stainless steel top with 304 stainless steel sink bowl, coved corners, 24" x 24" x 13-1/2" deep compartment, 24" drainboard on left, 9-1/2"H backsplash with 1" upturn & tile edge, 8" OC splash mount faucet holes, 2" euro-style edge on front & sides, includes 3-1/2" basket drain, galvanized legs & side crossbracing, adjustable plastic bullet feet, NSF