Flash Furniture XU-RD-24-WALTB-T2222B-GG Table, Indoor, Bar Height
SKU #: XU-RD-24-WALTB-T2222B-GG
Description
Table, 24" dia. x 43-1/8"H, bar height, round, 1-1/8" thick top, MDF with melamine core, walnut laminate finish, black PVC T-mold edge, pre-welded top plate, 22" x 22" x-base, 3" dia. cast iron column with black powder coated finish, designed for commercial use (assembly required) (shipped in 3 boxes) (in stock items usually ship within 24 hours)