John Boos 3B20304-2D24-X Sink, (3) Three Compartment
SKU #: 3B20304-2D24-X
Description
"B" Series Sink, 3-compartment, 111"W x 35-1/2"D x 44"H overall size, (3) 20"W x 30" front-to-back x 14" deep compartments, (2) 24" left & right drainboards, 10"H boxed backsplash with 45° top and 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" die-stamped drain openings, 16/300 stainless steel construction, stainless steel legs, adjustable side bracing, adjustable bullet feet, NSF, CSA-Sanitation (Available in Effingham and Nevada)