John Boos 3PB204-1D18L Sink, (3) Three Compartment
SKU #: 3PB204-1D18L
Description
Pro-Bowl Sink, 3-compartment, 82-3/16"W x 25-1/2"D x 44-1/16"H overall size, (3) 20"W x 20" front-to-back x 14" deep compartments, (1) 18" left drainboard, 10"H boxed backsplash with 45° top & 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" die-stamped drain opening, 16/300 stainless steel construction, stainless steel legs, adjustable front & side bracing, adjustable bullet feet, NSF, CSA-Sanitation, KD