Krowne Metal KR19-MS38R Underbar Ice Bin/Cocktail Station, Bottle Well Bin
SKU #: KR19-MS38R
Description
Royal Series Underbar Speed Multi Station, 38" overall size, 30" ice bin on right, 8" insulated bottle well, (10) elixir bottle capacity (bottles not included), 1" drain, stainless steel top, front, & sides, stainless steel legs with adjustable thermoplastic bullet feet, ETL-Sanitation, NSF