There are no reviews yet for this product.
| Brand | Libertyware |
| Handle Length | 10" - 11" |
| Overall Length | 10" - 11" |
| Construction | 2-Piece |
| Capacity | 2 oz |
| Color | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Width (in) | 11.75 |
| Height (in) | 4 |
| Depth (in) | 2.5 |
| Weight | 0.23 |