There are no reviews yet for this product.
| Brand | Libertyware |
| Handle Length | 12" - 13" |
| Overall Length | 14" - 15" |
| Construction | 2-Piece |
| Capacity | 6 oz |
| Color | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Width (in) | 14.75 |
| Height (in) | 5 |
| Depth (in) | 3.5 |
| Weight | 0.39 |