There are no reviews yet for this product.
| Depth (approximate) | 1" deep |
| Diameter (approximate) | 4" |
| Capacity (approximate) | 5 oz (and under) |
| Brand | Thunder Group |
| Certifications | NSF |
| Construction | Plastic |
| Capacity | 4 oz |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Width (in) | 4.00 |
| Weight | 0.72 |
