There are no reviews yet for this product.
| Brand | Thunder Group |
| Max Capacity | 1 - 3 Pizza Boxes |
| Maximum Pizza Size | 14" - 16" |
| Long Side (approximate) | 18" (and up) |
| Short Side (approximate) | 18" (and up) |
| Size | Large |
| Color | Red |
| Material | Artificial Leather |
| Width (in) | 18.00 |
| Height (in) | 5.00 |
| Depth (in) | 18.00 |
| Weight | 1.45 |