There are no reviews yet for this product.
Please note, our mininum Vollrath order is $150
Please note, our mininum Vollrath order is $150
| Brand | Vollrath |
| Certifications | NSF |
| Short Side | 14" |
| Long Side | 18" |
| Size | 14" x 18" |
| Color | Red |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Shape | Rectangular |
| Width (in) | 18 |
| Depth (in) | 140 |
| Weight | 1.27 |
