There are no reviews yet for this product.
| Brand | Vollrath |
| Max Capacity | 1 - 3 Pizza Boxes |
| Maximum Pizza Size | 14" - 16" |
| Long Side (approximate) | 14" - 17" |
| Short Side (approximate) | 14" - 17" |
| Color | Black |
| Material | Fabric (unspecified) |
| Width (in) | 17.50 |
| Height (in) | 9 |
| Depth (in) | 17.50 |
| Weight | 4.74 |