There are no reviews yet for this product.
| Brand | Winco |
| Max Capacity | 1 - 3 Pizza Boxes |
| Maximum Pizza Size | 18" - 20" |
| Long Side (approximate) | 18" (and up) |
| Short Side (approximate) | 18" (and up) |
| Size | Large |
| Color | Red |
| Material | Polyester |
| Width (in) | 20 |
| Height (in) | 5 |
| Depth (in) | 200 |
| Weight | 2.15 |