There are no reviews yet for this product.
Please note, our mininum Vollrath order is $150
Please note, our mininum Vollrath order is $150
| Brand | Vollrath |
| Certifications | NSF |
| Short Side | 12" |
| Long Side | 16" |
| Size | 12" x 16" |
| Color | Black |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Shape | Rectangular |
| Width (in) | 16 |
| Depth (in) | 120 |
| Weight | 0.83 |
